1. en
  2. pl

Під час наших досліджень виписали собі список працівників польської залізниці Міжвоєнного періоду. До списку додані особи, що працювали на території колишнього Волинського воєводства або ж подавали свої документи, аби бути прийнятим на роботу. На кожну особу зі списку є характеристики з місць проживання та робіт, де людина працювала.

 

 

  • Ambroziewicz Antoni 1898

 

  • Bajkowski Józef 1905
  • Banasiak Kazimierz 1912
  • Bartoszewicz Adam 1882
  • Barwicki Władysław 1898
  • Białobłocki Ildefons 1902
  • Bożydar-Podhorodeńska Halina 1915
  • Bronkowski Antoni 1900
  • Bryk Kalenik 1886
  • Burczak Abramowicz Roman
  • Byrzyński Stanisław 1889

 

  • Chamski Antoni 1899
  • Chmiel Stanisław 1898
  • Cichowlas Stanisław 1892
  • Cieślik Józef 1911
  • Czarnicki Stanisław 1908
  • Czarnowski Maciej Sławomir 1910

 

  • Dąbrowski Mikołaj 1905
  • Danielewicz Tomasz 1905
  • Dębicka Julja z d. Sdrzyrzewska 1886
  • Doliński Jan 1895

 

  • Franaś Władysław 1910

 

  • Gach Wacław 1901
  • Gajdanowicz Władysław 1905
  • Gałązka Józef 1905
  • Gibała Franciszek 1896
  • Gołębiowski Władysław 1899
  • Gorczyński Roman
  • Górnacz Edward 1896
  • Grabowski Władysław 1896
  • Graff Stanisław 1892
  • Gryniewiecki Karol 1886

 

  • Hujar (Hujer) Stanisław 1895

 

  • Jackowski (Jankowski) Jerzy 1912
  • Jakubik Ignacy 1884
  • Jakubowski Franciszek 1909
  • Janocha Józef 1910
  • Janowski Władysław 1907
  • Jarosz Rudolf 1906
  • Jaworski Edmund 1888

 

  • Kalinowski Aleksander 1911
  • Kamenc Bertold 1908
  • Kaplukiewicz Edmund 1910
  • Karnowiecki Borys
  • Kasper (Kasner) Eugeniusz 1909
  • Kawczyński Tadeusz 1909
  • Kika Antoni 1901
  • Kiljański Zygmunt 1907
  • Kirkiewicz Józef 1890
  • Kloc Michał 1896
  • Klochowicz Stanisław 1898
  • Kogut Józef Ignacy 1908
  • Kołkiewicz Józef 1899
  • Kosik Franciszek 1894
  • Kostecki Stanisław 1909
  • Kotowski Władysław Bronisław Karol 1912
  • Kowalewski Wiktor 1896
  • Kowalewski Włodzimierz 1901
  • Kowalski Feliks 1886
  • Kowalski Józef 1892
  • Kowalski Józef 1901
  • Kozłowski Edward 1884
  • Kozłowski Jan 1906
  • Kozłowski Władysław
  • Krasiński Kazimierz 1912
  • Kraszewski Józef 1885
  • Krawczyk (Kramarczyk) Franciszek 1880
  • Krysa Władysław 1900
  • Krystjańczuk Jan 1907
  • Kucharski Witold Eustachy 1911
  • Kumas Jan 1898
  • Kurczak Władysław 1910
  • Kurowski Jan 1905
  • Kuśnierz Aleksander 1899
  • Kuszpa Piotr 1878
  • Kuźniar Tomasz 1901
  • Kwiecień Aleksander 1901

 

  • Lisiecki Czesław 1908

 

  • Łucki Jan 1899
  • Łukasik Helena z d. Przybyszewska 1897

 

  • Maćko Antoni 1884
  • Majewski Jan Erazm 1884 1884
  • Malinowski Bronisław 1892
  • Marcinkowska Martyniuk Paraskewa
  • Marcykiewicz Stanisław 1890
  • Meller Franciszek 1913
  • Michalczewski Wincenty 1909
  • Michalski Kazimierz 1890
  • Mirkowski Henryk Bronisław 1901

 

  • Nieczyporuk Nikita 1890
  • Nowak Antoni 1884
  • Nowak Władysław 1910
  •  
  • Orzechowski Stefan 1896
  • Orzeł Antoni 1886

 

  • Pacan Józef 1895
  • Paderewski Tadeusz 1906
  • Paszkowski Józef 1888
  • Petz Piotr
  • Piórkowski Władysław Ludwik 1880
  • Piotrowski Stanisław 1899
  • Pitkiewicz Wincenty 1898
  • Piwkowski Wacław
  • Podhajny Franciszek 1909
  • Ponczek Franciszek 1901
  • Ponlakowski Stanisław 1909
  • Poznański Józef 1888
  • Prędota Jan 1892
  • Proniewicz Franciszek 1877

 

  • Rybicki Bronisław 1907
  • Rychlikowa Jadwiga z d. Stadnicka 1907

 

  • Seleger Józef 1897
  • Siatecki Antoni 1898
  • Sienkowski Kazimierz
  • Skowroński Antoni 1907
  • Skutkiewicz Jan 1886
  • Smorczewski Eugeniusz 1911
  • Sobek Władysław 1899
  • Sobota Filip 1896
  • Spałek Stanisław 1880
  • Stańczyk Feliks 1891
  • Staszkiewicz Józef 1882
  • Stawe Kazimierz 1912
  • Sycz Włodzimierz Paweł 1901
  • Szafraniec Jan 1895
  • Szczepankiewicz Walerjan Kazimierz
  • Szczepański Aleksander 1897
  • Szczepański Szczepan 1908
  • Szlegier Józef 1897
  • Szumski Stefan 1911
  • Szust Stanisław 1898

 

  • Titow Jerzy 1910
  • Tustanowski Stanisław 1890

 

  • Uszpalewicz Henryk 1896

 

  • Wabia Michał 1897
  • Wanat Aleksander 1894
  • Wielanier Jan 1905
  • Wiernówna Leja-Perła 1912
  • Wiesiełowski-Korczerny Paweł 1896
  • Witecki Marceli 1909
  • Witek Stanisław 1899
  • Witkowski Filip 1886
  • Witos Ludwik 1912
  • Wolański Józef 1909
  • Wrabec Władysław 1901
  • Zalęski Stanisław Leon 1883

 

  • Zambrzycki Paweł 1877
  • Zarudzka Zofia Mirosława 1910
  • Zbikowski Jerzy 1909
  • Zygmunt Franciszek 1898
  • Żyła Antoni 1900
  • Zysko Emil 1908

Список працівників Державної залізниці часів 2РП

01 December 2019

Go!Foretime © 2020

goforetime@gmail.com