1. uk
  2. en

Pracując z różnymi dokumentami związanymi z PKP na Wołyniu w latach trzydziestych sporządziliśmy listę osób, które pracowały lub ubiegały się o pracę na terytorium województwa. Na każdą z wymienionych osób są kilka stron dokumentów, np. opinii od poprzednich pracodawców i/lub miejsc zamieszkania itp.

 

 

  • Ambroziewicz Antoni 1898

 

  • Bajkowski Józef 1905

  • Banasiak Kazimierz 1912

  • Bartoszewicz Adam 1882

  • Barwicki Władysław 1898

  • Białobłocki Ildefons 1902

  • Bożydar-Podhorodeńska Halina 1915

  • Bronkowski Antoni 1900

  • Bryk Kalenik 1886

  • Burczak Abramowicz Roman

  • Byrzyński Stanisław 1889

 

  • Chamski Antoni 1899

  • Chmiel Stanisław 1898

  • Cichowlas Stanisław 1892

  • Cieślik Józef 1911

  • Czarnicki Stanisław 1908

  • Czarnowski Maciej Sławomir 1910

 

  • Dąbrowski Mikołaj 1905

  • Danielewicz Tomasz 1905

  • Dębicka Julja z d. Sdrzyrzewska 1886

  • Doliński Jan 1895

 

  • Franaś Władysław 1910

 

  • Gach Wacław 1901

  • Gajdanowicz Władysław 1905

  • Gałązka Józef 1905

  • Gibała Franciszek 1896

  • Gołębiowski Władysław 1899

  • Gorczyński Roman

  • Górnacz Edward 1896

  • Grabowski Władysław 1896

  • Graff Stanisław 1892

  • Gryniewiecki Karol 1886

 

  • Hujar (Hujer) Stanisław 1895

 

  • Jackowski (Jankowski) Jerzy 1912

  • Jakubik Ignacy 1884

  • Jakubowski Franciszek 1909

  • Janocha Józef 1910

  • Janowski Władysław 1907

  • Jarosz Rudolf 1906

  • Jaworski Edmund 1888

 

  • Kalinowski Aleksander 1911

  • Kamenc Bertold 1908

  • Kaplukiewicz Edmund 1910

  • Karnowiecki Borys

  • Kasper (Kasner) Eugeniusz 1909

  • Kawczyński Tadeusz 1909

  • Kika Antoni 1901

  • Kiljański Zygmunt 1907

  • Kirkiewicz Józef 1890

  • Kloc Michał 1896

  • Klochowicz Stanisław 1898

  • Kogut Józef Ignacy 1908

  • Kołkiewicz Józef 1899

  • Kosik Franciszek 1894

  • Kostecki Stanisław 1909

  • Kotowski Władysław Bronisław Karol 1912

  • Kowalewski Wiktor 1896

  • Kowalewski Włodzimierz 1901

  • Kowalski Feliks 1886

  • Kowalski Józef 1892

  • Kowalski Józef 1901

  • Kozłowski Edward 1884

  • Kozłowski Jan 1906

  • Kozłowski Władysław

  • Krasiński Kazimierz 1912

  • Kraszewski Józef 1885

  • Krawczyk (Kramarczyk) Franciszek 1880

  • Krysa Władysław 1900

  • Krystjańczuk Jan 1907

  • Kucharski Witold Eustachy 1911

  • Kumas Jan 1898

  • Kurczak Władysław 1910

  • Kurowski Jan 1905

  • Kuśnierz Aleksander 1899

  • Kuszpa Piotr 1878

  • Kuźniar Tomasz 1901

  • Kwiecień Aleksander 1901

 

  • Lisiecki Czesław 1908

 

  • Łucki Jan 1899

  • Łukasik Helena z d. Przybyszewska 1897

 

  • Maćko Antoni 1884

  • Majewski Jan Erazm 1884 1884

  • Malinowski Bronisław 1892

  • Marcinkowska Martyniuk Paraskewa

  • Marcykiewicz Stanisław 1890

  • Meller Franciszek 1913

  • Michalczewski Wincenty 1909

  • Michalski Kazimierz 1890

  • Mirkowski Henryk Bronisław 1901

 

  • Nieczyporuk Nikita 1890

  • Nowak Antoni 1884

  • Nowak Władysław 1910

  •  

  • Orzechowski Stefan 1896

  • Orzeł Antoni 1886

 

  • Pacan Józef 1895

  • Paderewski Tadeusz 1906

  • Paszkowski Józef 1888

  • Petz Piotr

  • Piórkowski Władysław Ludwik 1880

  • Piotrowski Stanisław 1899

  • Pitkiewicz Wincenty 1898

  • Piwkowski Wacław

  • Podhajny Franciszek 1909

  • Ponczek Franciszek 1901

  • Ponlakowski Stanisław 1909

  • Poznański Józef 1888

  • Prędota Jan 1892

  • Proniewicz Franciszek 1877

 

  • Rybicki Bronisław 1907

  • Rychlikowa Jadwiga z d. Stadnicka 1907

 

  • Seleger Józef 1897

  • Siatecki Antoni 1898

  • Sienkowski Kazimierz

  • Skowroński Antoni 1907

  • Skutkiewicz Jan 1886

  • Smorczewski Eugeniusz 1911

  • Sobek Władysław 1899

  • Sobota Filip 1896

  • Spałek Stanisław 1880

  • Stańczyk Feliks 1891

  • Staszkiewicz Józef 1882

  • Stawe Kazimierz 1912

  • Sycz Włodzimierz Paweł 1901

  • Szafraniec Jan 1895

  • Szczepankiewicz Walerjan Kazimierz

  • Szczepański Aleksander 1897

  • Szczepański Szczepan 1908

  • Szlegier Józef 1897

  • Szumski Stefan 1911

  • Szust Stanisław 1898

 

  • Titow Jerzy 1910

  • Tustanowski Stanisław 1890

 

  • Uszpalewicz Henryk 1896

 

  • Wabia Michał 1897

  • Wanat Aleksander 1894

  • Wielanier Jan 1905

  • Wiernówna Leja-Perła 1912

  • Wiesiełowski-Korczerny Paweł 1896

  • Witecki Marceli 1909

  • Witek Stanisław 1899

  • Witkowski Filip 1886

  • Witos Ludwik 1912

  • Wolański Józef 1909

  • Wrabec Władysław 1901

  • Zalęski Stanisław Leon 1883

 

  • Zambrzycki Paweł 1877

  • Zarudzka Zofia Mirosława 1910

  • Zbikowski Jerzy 1909

  • Zygmunt Franciszek 1898

  • Żyła Antoni 1900

  • Zysko Emil 1908

Lista pracowników PKP z czasów 2RP

28 września 2019

Go!Foretime © 2020

goforetime@gmail.com